Ubezpieczenie NNW Dzieci

Dla każdego rodzica zdrowie i bezpieczeństwo dziecka są najważniejsze. Opiekunowie starają się zapewnić pociechom jak najlepsze warunki do życia i rozwoju.

Dzieci rozpiera energia i bywają rozkojarzone, a młodzież prowadzi aktywny tryb życia, co potęguje narażenie na różnego rodzaju urazy i wypadki. Niestety nie wszystko da się przewidzieć, ale można zminimalizować skutki takich nieoczekiwanych zdarzeń.

Z uwagi na to, że obecnie wielu świadomych rodziców poszukuje dobrego ubezpieczenia dla swoich dzieci we własnym zakresie, proponujemy Państwu specjalnie przygotowany Program Ubezpieczenia stworzony z myślą o bezpieczeństwie dzieci doradców podatkowych, pracowników kancelarii podatkowych.

W oferowanym programie dziecko ma zapewnioną ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie edukacji, bo już od najmłodszych lat, aż do ukończenia 26 lat oraz przy każdej formie aktywności od zwykłej zabawy i rekreacji do uprawiania sportów wyczynowych i zawodowych. Co więcej, ma zapewnioną ochronę przez całą dobę i na całym świecie.

Wykupienie proponowanego ubezpieczenia z pewnością pomoże złagodzić konsekwencje nieszczęśliwych zdarzeń losowych, a oferowany zakres i sumy ubezpieczenia, od których zależy wysokość świadczenia będą stanowiły odczuwalną pomoc finansową.

 

Ubezpieczenie na życie

 

 

Pliki do pobrania: